Връзки

HOBИНИ / Изпуснахме Спартак в Раднево - 2:2

Изпуснахме Спартак в Раднево - 2:2
13.11.06 10:32

В 15-ата минута Боби Иванов изведе Атанасов в чиста позиция и той отбеляза за 1:0. Само след няколко минути се стигна до изравняване. Реферът Андреев отсъди несъществуваща дузпа и Ники Павлов реализира. До почивката и след това Радневци създадоха куп голови положения, но до нов гол не се стигна. В 60-ата минута логично Атанасов отново вкара този път от пряк свободен удар. Иван Караманов възстанови равенството само след още 5 минути игра.

2

2

АКБ Миньор (Раднево) - Спартак 2:2

1:0 Атанасов (15), 1:1 Павлов (20 - дузпа), 2:1 Атанасов (60), 2:2 Караманов (65)
Спартак: Румен Тинков, Иван Караманов, Емил Аргиров, Людмил Николов (28 - Стоян Терзиев), Мурад Ибрахим, Митко Ценовски, Христо Стаев, Йонко Неделчев, Емил Стоев, Николай Павлов (56 - Георги Христозов), Иво Димитров (76 - Неделчо Делчев)
АКБ Миньор (Раднево): Господинов, Христов (80 - Гр. Георгиев), тодоров, Дяков, Здр. Илиев, Динев (89 - Вълев), Г. Георгиев, Ангелов (75 - Ганчев), Гърков, Б. Иванов, Атанасов
Ангелов, Атанасов, Динев, Гр. Георгиев (Миньор); Караманов, Тинков, Ст. Терзиев, Димитров, Стаев, Неделчев (Спартак)
Рефер: Димитър Андреев