| Пълна програма заесенния дял на първенството в Източната "Б" група с дати и начални часове на срещите:
1-ви кръг:
18-и август (събота), 18:00 часа:
Хасково (Хасково)- Нафтекс (Бургас) 5:0
Волов (Шумен)- Сливен (Сливен) 1:2
Миньор (Раднево)- Несебър (Несебър) 3:1
Дунав (Русе)- Свиленград (Свиленград) 1:0
Калиакра (Каварна)- Марица (Пловдив) 3:0
Родопа (Смолян)- Светкавица (Търговище) 6:1
19-и август (неделя), 18.00 часа:
Бенковски (Бяла)- Спартак (Пловдив)
2-ри кръг:
25-и август (събота), 18.00 часа:
Нафтекс- Светкавица (от 20.00 часа) 2:0
Спартак (Пловдив)- Родопа
Сливен- Миньор (Раднево) 6:1
Хасково- Волов
26-и август (неделя), 18.00 часа:
Марица- Бенковски 3:1
Свиленград- Калиакра 1:3
Несебър- Дунав 1:2
3-ти кръг:
1-и септември (събота), 17.00 часа:
Волов- Нафтекс
Миньор (Раднево)- Хасково
Бенковски- Свиленград
Родопа- Марица
Светкавица- Спартак (Пловдив)
2-ри септември (неделя), 17.00 часа:
Дунав- Сливен
Калиакра- Несебър
4-ти кръг:
15-и септември (събота), 17.00 часа:
Свиленград- Родопа
Несебър- Бенковски
Сливен- Калиакра
Волов- Миньор (Раднево)
16-и септември (неделя), 17.00 часа:
Нафтекс- Спартак (Пловдив) (от 19.00 часа)
Марица- Светкавица
Хасково- Дунав
5-и кръг:
22-и септември (събота), 17.00 часа:
Миньор (Раднево)- Нафтекс
Дунав- Волов
Калиакра- Хасково
Родопа- Несебър
Светкавица- Свиленград
23-ти септември (неделя), 17.00 часа:
Бенковски- Сливен
Спартак (Пловдив)- Марица
6-и кръг:
29-и септември (събота), 17.00 часа:
Нафтекс- Марица (от 19.00 часа)
Сливен- Родопа
Хасково- Бенковски
Волов- Калиакра
30-и септември (неделя), 17.00 часа:
Свиленград- Спартак (Пловдив)
Несебър- Светкавица
Миньор (Раднево)- Дунав
7-и кръг:
5-и октомври (петък), 16.00 часа:
Марица- Свиленград
6-и октомври (събота), 16.00 часа:
Бенковски- Волов
Родопа- Хасково
Светкавица- Сливен
7-и октомври (неделя), 16.00 часа:
Дунав- Нафтекс
Калиакра- Миньор (Раднево)
Спартак (Пловдив)- Несебър
8-и кръг:
20-и октомври (събота), 16.00 часа:
Марица- Несебър
Сливен- Спартак (Пловдив)
Хасково- Светкавица
Волов- Родопа
Дунав- Калиакра
21-и октомври (неделя), 16.00 часа:
Нафтекс- Свиленград
Миньор (Раднево)- Бенковски
9-и кръг:
26-и октомври (петък), 14.30 часа:
Спартак (Пловдив)- Хасково
27-и октомври (събота), 14.30 часа:
Калиакра- Нафтекс
Бенковски- Дунав
Родопа- Миньор (Раднево)
Светкавица- Волов
Марица- Сливен
Свиленград- Несебър
10-и кръг:
3-и ноември (събота), 14.30 часа:
Нафтекс- Несебър
Сливен- Свиленград
Хасково- Марица
Волов-Спартак (Пловдив)
Дунав- Родопа
4-и ноември (неделя), 14.30 часа:
Миньор (Раднево)- Светкавица
Калиакра- Бенковски
11-и кръг:
10-и ноември (събота), 14.30 часа:
Бенковски- Нафтекс
Родопа- Калиакра
Светкавица- Дунав
Спартак (Пловдив)- Миньор (Раднево)
Свиленград- Хасково
Несебър- Сливен
11-и ноември (неделя), 14.30 часа:
Марица- Волов
12-и кръг:
24-и ноември (събота), 14.30 часа:
Хасково- Несебър
Волов- Свиленград
Дунав- Спартак (Пловдив)
25-и ноември (неделя), 14.30 часа:
Нафтекс- Сливен
Миньор (Раднево)- Марица
Калиакра- Светкавица
Бенковски- Родопа
13-и кръг:
1-и декември (събота), 14.00 часа:
Родопа- Нафтекс
Светкавица- Бенковски
Марица- Дунав
Свиленград- Миньор (Раднево)
Несебър- Волов
Сливен- Хасково
2-и декември (неделя), 14.00 часа:
Спартак (Пловдив)- Калиакра
sportal.bg |